MÁTE DOMA PŘÍŠTÍHO MARADONU, MESSIHO či RONALDA ?

Právě Váš talent se musí rozvíjet pomocí individuálních tréninků

Individuální přístup

Fotbal je sice kolektivní sport, ale budoucí kariéra vašeho dítěte je závislá na dokonalém zvládnutí pohybových dovedností, zejména tělesné koordinace, práce s míčem. A až následně jde o týmový styl hry.

Máme například dítě, které se na svůj věk dokáže prosadit svou silou více než jeho spoluhráči. Takové dítě se může jevit jako fotbalový talent. Ale za rok či dva se síla ostatních hráčů vyrovnají, a "talent" se začne propadat, protože neměl dokonale zvládnutou koordinaci a práci s míčem.

Navíc pro řadu trenérů dětských fotbalistů je na prvním místě tým a jeho výsledky než důraz na dokonalé pohybové zvládnutí "fotbalového řemesla" každého z členů týmu.

Smyslem naší fotbalové školy je individuální práce a podrobné tréninkové či pozápasové videorozbory s Vaším dítětem, což je cesta, k dokonalému zvládnutí "fotbalových dovednosti" na nejvyšší úrovni...

Vyvinuli jsme ojedinělou metodiku, které říkáme fotbalový žebříček.
Ta sleduje jednoduché fotbalové dovednosti a umožňuje měřit, porovnávat děti nezávisle na věku. Na základě těchto testů jsme schopni posoudit, jak na tom vaše dítě je, a kde je prostor pro další zlepšení.